Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2014 році

Підписано наказ «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2014 році», яким затверджений порядок надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам, які у 2013-14 навчальному році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю.

Відповідний наказ був погоджений з ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Грошову допомогу зможуть отримати ті випускники, які уклали трирічний договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх або професійно-технічних навчальних закладах.

Одноразова допомога виплачуватиметься у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати випускникам денної форми навчання, які навчались за державним замовленням у вишах I- V рівнів акредитації державної та комунальної форм власності.
Керівники вищих навчальних закладів мають до 15 жовтня подати відповідні списки випускників. Виплата допомоги має бути здійснена до кінця поточного року.

У разі відмови випускника приступити до роботи відповідно до укладеного договору або в разі його звільнення протягом трьох років від початку роботи він буде зобов’язаний повернути суму фактично отриманих коштів.

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1002 від 08 вересня 2014 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
18 вересня 2014 р. за № 1139/25916

 

Про затвердження Порядку надання
одноразової адресної грошової допомоги
деяким категоріям випускників вищих
навчальних закладів у 2014 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" та з метою упорядкування цих виплат наказую:

1. Затвердити Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2014 році, що додається.

2. Керівникам вищих навчальних закладів державної форми власності, що підпорядковані Міністерству освіти і науки, центральним органам виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, до 15 жовтня поточного року подати Міністерству освіти і науки списки випускників, яким має бути надана одноразова адресна грошова допомога.

3. Керівникам вищих навчальних закладів комунальної форми власності до 15 жовтня поточного року подати управлінням (департаментам) освіти і науки обласних державних адміністрацій, Київській міській державній адміністрації (за підпорядкуванням) списки випускників, яким має бути надана одноразова адресна грошова допомога.

4. Департаменту вищої освіти (Коровайченко Ю.М.):

1) опрацювати пропозиції, подані вищими навчальними закладами, відповідно до норм, визначених у пункті 1 Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2014 році, затвердженому цим наказом;

2) підготувати наказ щодо кількості одержувачів одноразової адресної грошової допомоги у вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації, що перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки, інших центральних органів виконавчої влади.

5. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.):

1) розподілити (перерозподілити) бюджетні призначення в межах асигнувань, передбачених у Державному бюджеті України на 2014 рік для виплати одноразової адресної грошової допомоги, відповідно до наказу щодо кількості одержувачів одноразової адресної грошової допомоги у вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації, що перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки та інших центральних органів виконавчої влади;

2) забезпечити державну реєстрацію цього наказу в установленому законодавством порядку.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Дніпрова О.С.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр                                                                           С.М. Квіт


Матеріал  можна скачати за посиланням: http://profcom.in.ua/content/poryadok-nadannya-odnorazovoyi-adresnoyi-groshovoyi-dopomogi-molodim-vchitelyam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии


Чтобы оставить свой комментарий Вы должны авторизироваться

Здесь пока никто не комментировал