Студентські спортивні ігри - битву гуртожитків 2013 розпочато!

За ініціативи Донецької асоціації студентських профспілкових організацій, Донецької обласної колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, Студентського парламенту при Донецькій обласній раді під патронатом Благодійного Фонду «Олександр Янукович» та за активної підтримки Ради ректорів вищих навчальних закладів Донецької області, Донецької обласної ради, Донецького обласного управління фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Донецького обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України оголошується про старт проекту «Перші обласні студентські спортивні ігри серед студентів вищих навчальних закладів, що мешкають у гуртожитках І-ІV рівнів акредитації Донецької області».           

Метою проекту  є - створення сприятливих умов для розвитку фізичної культури і спорту серед студентської молоді, що мешкає у гуртожитках, створення спортивних кімнат (спортивних приміщень) у гуртожитках вищих навчальних закладів, зміцнення здоров'я, формування ціннісних орієнтирів щодо здорового способу життя та широкого впровадження засобів фізичної культури і спорту в побут студентської молоді.                            

До участі у спортивних іграх запрошуються студентські збірні команди вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Донецької області, члени якої мешкають у гуртожитку. Організаційний внесок за участь у спортивних змаганнях від вищого начального закладу складає - 500 гривень (п’ятьсот гривень). Змагання проводяться у декілька етапів: 1 етап – до 20 лютого вузівський відбір команд, спортсменів для участі у змаганнях та подача заявок і сплата організаційного внеску командами учасниками від вищого навчального закладу, 2 етап – до 15 березня регіональний етап (відповідно до зон встановлених Організаційним комітетом), 3 етап до 10 квітня фінальні змагання між збірними командами вищих навчальних закладів та церемонія нагородження переможців змагань.                                                                                                                                 

Заявки на участь, підтвердження про сплату організаційного внеску та необхідний пакет документів передбачений Положенням необхідно подати до Організаційного комітету до 20 лютого 2013 року за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 189, кім. 104 Акуленковій Катерині або e-mail: donoblkfvs@inbox.ru (Донецьке обласне управління КФВС МОНМС України).

Контактні особи: Лапенко Євген 095- 407-43-54, Зеленков Ярослав 050-236-53-30, Акуленкова Катерина  050-662-89-93.

За матеріалами: редколегії Донецького обласного студентського порталу

Комментарии


Чтобы оставить свой комментарий Вы должны авторизироваться


oleshuk
20.02.2013 Олег сказал:
по каким видам спорта?