Молодёжная политика

Оголошено конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних ВНЗ та наукових установах за кордоном

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном.

читать полностью...

Автор: Дата публикации: 09.03.2013 Комментариев: 0


В ДонНАСА состоялось очередное заседание Совета ДАСПО

1 марта на базе Донбасской национальной академии строительства и архитектуры состоялось очередное заседание Совета Донецкой ассоциации студенческих профсоюзных организаций. В заседании Совета приняли  участие председатель Донецкого обкома профсоюза работников образования и науки Украины А.С. Горшкова и ректор Донбасской национальной академии строительства и архитектуры Е.В. Горохов.  

читать полностью...

Автор: Дата публикации: 02.03.2013 Комментариев: 0


Перший студентський Президент – Радник Прем’єр-міністра України

Першого студентського Президента, голову первинної профспілкової організації студентів і аспірантів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Ольгу Чабанюк офіційно призначено на посаду радника Прем’єр-міністра України.

читать полностью...

Автор: Дата публикации: 11.02.2013 Комментариев: 0


Студентські спортивні ігри - битву гуртожитків 2013 розпочато!

За ініціативи Донецької асоціації студентських профспілкових організацій, Донецької обласної колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, Студентського парламенту при Донецькій обласній раді під патронатом Благодійного Фонду «Олександр Янукович» та за активної підтримки Ради ректорів вищих навчальних закладів Донецької області, Донецької обласної ради, Донецького обласного управління фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Донецького обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України оголошується про старт проекту «Перші обласні студентські спортивні ігри серед студентів вищих навчальних закладів, що мешкають у гуртожитках І-ІV рівнів акредитації Донецької області».

читать полностью...

Автор: Дата публикации: 11.02.2013 Комментариев: 1


Новий сайт Всеукраїнської студентської ради

Шановні колеги, Донецька обласна Колегія Всеукраїнської студентської ради інформує Вас про роботу нового офіційного інформаційного ресурсу Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України (http://vsr.com.ua).

читать полностью...

Автор: Дата публикации: 11.02.2013 Комментариев: 0